31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Shkarkohet Petrit Selimi

Qeveria e Kosovës ka shfuqizuar vendimin e Qeverisë nr. 09/87 të 13 majit, ku Petrit Selimi ishte emëruar koordinator i Mileniumit Sfidat e Mijëvjeçarit.
Kryeministri i Kosovës ka thënë se për këtë vendim kanë marr vërejtje nga Agjencia Kundër Korrupsionit dhe për këtë do të shfuqizohet ky vendim, raporton lajmi.net.
Mileniumi i Mijëvjeçarit u tha se do të udhëhiqet nga stafi civil.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles