17.7 C
Pristina
Tuesday, May 24, 2022

Buy now

spot_img

Shkurte Fejza sot feston ditëlindjen, ja sa vjeç i mbushë (Foto)

Ylli i muzikës popullore Shkurte Fejza, sot feston ditëlindjen.

E para që e ka uruar Shkurte Fejzën, ka qenë vajza e saj Gresa, e cila përmes rrjeteve sociale ka shkruar një urim mjaftë të veçantë për nënën e saj.
“Urime ditlindjen e shtrenjta ime Nënë, ke qenë dhe do mbetesh gjithmonë model për mua.Të dua shume”, ka shkruar Gresa për ditëlindjen e nënës së saj, transmeton “Magazina.al”
Ndryshe, këngëtarja e cila feston sot 55 vjetorin e lindjës ka më shumë se 40 vite në skenë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles