19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img

Shota Baraliu ekspozon linjat trupore (Foto)

Këngëtarja Shota Baraliu është e njohur për format e saj trupore dhe pozat provokative që realizon herë pas here.
Shpesh herë ajo poston foto të ndryshme në të cilat ekspozon linjat e saj trupore, shkruan Indeksonline.
Shota sa herë që ka qenë në vëmendje të publikut është komentuar për linjat trupore superseksi./Indeksoline/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles