33.7 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022

Buy now

spot_img

Shpend Ahmeti ngushëllon familjarët e viktimave nga vërshimet në Shkup

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka shprehur ngushëllime për familjarët e viktimave në Shkup. Ai ka shprehur dhembje për pamjet e rënda nga vërshimet në Shkup.
“Lajme dhe pamje të rënda nga Shkupi. Në këto momente shpresojmë për sa më pak viktima dhe dëme nga vërshimet. Ngushëllime për familjet!”, shkruan Ahmeti në llogarinë e tij në Facebook.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,436FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles