8.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Shpend Ahmeti pasi Kurti e pranoi implementimin e asociacionit: Bota është ironike

Në takimin e 18 marsit në Ohër, Kurti dhe Vuçiq janë pajtuar që ta implementojnë aktin e zbatimit të marrëveshjes së dakorduar më 27 shkurt në Bruksel.

Për këtë dakordim ka ardhë një koment nga ish-bashkëpunëtori i Kurtit dhe ish-kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Ai për Kurtin ka shkruar “sendin që e ke kundërshtu më së shumti ironia të shtin me implementu vetë”

Reagimi i tij i plotë:

Bota është ironike. Sendin që e ke kundërshtu më së shumti ironia të shtin me implementu vetë. Por pervec këtyre ende insistoj që marrëveshja është e mirë dhe ka qenë e domosdoshme

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img