3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Shpend Ahmeti sulmohet me ngjyrë e shtalba

Objekti i Komunës së Prishtinës para pak minutash është sulmuar me ngjyrë dhe shtalba nga disa persona, shkruan Gazeta Fjala.
Ngjyra është hedhur në muret e Komunës.
Madje vet kreu i saj, Shpend Ahmeti ka dal për të para ngjarjen.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles