0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Shpërthejnë gypat e termokosit, vlon uji në rrugë

Një shpërthim sistemit të ngrohjes së qytetit “Termokos”, raportohet se ka ndodhur sot në Prishtinë, tek Fakulteti i Arteve.

Paparaci ka siguruar video, në të cilat shihet ujë i nxehtë, i cili ka arritur deri në rrugë.

Në pamjet uji shihet se uji është duke vluar.

Nuk dihen arsyet se pse ka ndodhur një situatë e tillë, si dhe nuk raportohet për të lënduar./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img