34.3 C
Pristina
Monday, August 2, 2021

Buy now

spot_img
Array

Shpërthen Ramadan Krasniqi-Dani për shqiptarët e Shqipërisë dhe urrejtjen që ndiejnë për kosovarët (Video)

I pyetur për dallimet në mes të industrisë muzikore dhe televizive në mes të Shqipërisë e Kosovës, Dani plot mllef flet për eksperiencat e tij si artist dhe person në Shqipëri.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,879FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles