27.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Shqipëria nisë aventurën, flamuri kombëtar parakalon në Rio 2016 (Foto)

Shqipëria dhe atletët që përfaqësojnë mëmëdheun kanë parakaluar në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike, Rio 2016.

Flamurin kombëtar e mbajti Luisa Gega, atletja e njohur shqiptare.
Shqipëria parakaloi ndër të parat, për shkak të rendit alfabetik.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,360FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles