7.1 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

ShSAShJ pretendon për shkelje në MPJD

Shoqata Sindikale e Anëtarëve të Shërbimit të Jashtëm ka deklaruar se 13 departamente në MPJD kanë disa muaj që janë pa drejtorë.

Sipas kësaj shoqate, 9 divizione nuk ka kanë udhëheqës, gjithashtu.

ShSAShJ, në një dokument të publikuat më herët, potencon se vetëm zëvendësuesi i sekretarit të përgjithshëm në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës është në këtë pozitë për mbi 21 muaj.

Kjo është komunikata e plotë.

No description available.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img