11.6 C
Pristina
Monday, March 20, 2023

Buy now

spot_img

Shtyhet ndeshja e Superligës së Kosovës mes Sigal Prishtinës dhe Bashkimit

Ndeshja e kësaj jave në Superligën e Kosovës në basketboll ndërmjet Bashkimit dhe Sigal Prishtinës është shtyrë zyrtarisht.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e klubit prizrenas në rrjetet sociale.

Sipas njoftimit, kërkesa për shtyrje ka ardhur nga Sigal Prishtina.

“Ndeshja e radhës në Superligës është shtyrë me kërkesën e Sigal Prishtinës. Për terminin e ri, do t’iu njoftojmë me kohë”, thuhet në njoftimin zyrtar të Bashkimit.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img