10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

“Shyma zjarrin”, Gani Gërmia i shkon tek shtrati Linda Halimit

Mbrëmë ishte nata prime e Big Brother VIP Kosova 2, ku nuk munguan debate e diskutime të shumta, por që pati largim të një banori dhe hyrje të një banoreje.

Pas prime, Gani u përpoq të ngacmonte Lindën tek dhoma e gjumit me humorin e tij.

Në një moment ai iu afrua Lindës, e cila ishte duke u përgatitur për të fjetur, dhe si me shaka i thotë: “Këqyre kamerën, a rrimë për hatër të publikut dy minuta.”

Linda, e cila ishte tashmë në shtratin e saj, luste Ganiun që të shkonte te vendi i tij.

“Shukma zjarrin” –vazhdon Ganiu me shaka, derisa Linda e largon nga shtrati.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img