8.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Si finaliste, Mbresa fiton një vend pune në Klan Kosova

Në natën finale të Big Brother Vip Kosova befasitë nuk kanë të ndalur për pesë finalistët.

Për Mbresa Hajrullahun u kujtua televizioni më i madh në vend, Klan Kosova.

Finalistes i është ofruar një vend pune në pozitën e prezantueses. Kjo gjë e gëzoi pa masë Mbresën dhe familjen e saj, të cilët janë shumë falënderues.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img