34.2 C
Pristina
Tuesday, July 27, 2021

Buy now

spot_img
Array

Si ta fshini sms në celular përpara se personi tjetër ta lexojë atë

Ndodh shpesh që i dërgoni një mesazh dikujt dhe pendoheni menjëherë.

Tani kushdo mund ta anulojë atë përmes një aplikacioni të ri, Privates, i cili i lejon përdoruesit të fshijnë një tekst apo një fotomesazh para se ai të hapet nga personi të cilit ia keni nisur.

Përdoruesit e aplikacionit thjesht duhet të shtypin “Recall” dhe mesazhi do të fshihet nga serveri dhe nga Privates.

Privates, aktualisht është në dispozicion vetëm për pajisjet iOS, por do të mbërrijë së shpejti edhe për versionet Android dhe Windows.

Por kujdes, mesazhi mund të fshihet vetëm në rastin kur marrësi nuk e ka hapur atë!

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles