16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Sigal Prishtina – Peja, ja rezultati final

Sigal Prishtina ka fituar super-derbin me Pejën, në kuadër të Superligës së basketbollit të Kosovës.
Derisa pejanët kanë fituar çerekun e parë, 19:16, dhe më pas në pushim shkuan me 33:32, kryeqytetasit u treguan më superior në pjesën e dytë.
Ata ia dolën që ndeshjen ta mbyllin 75:58.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles