0.2 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Situata me vërshime, ministri Mehaj anulon vizitat në katër komuna

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, kishte planifikuar që ditën e sotme të vizitonte katër komuna ku në këto komuna do të takohej me qytetarë, të rinj e të reja në komunat Deçan e Klinë, si dhe për nesër për komunat Obiliç dhe Mitrovicë.

Për shkak të situatës së krijuar pas vërshimeve, Ministri Mehaj ka anuluar këto takime.

Njoftim i plotë Kabineti i Ministrit Mehaj:

Për shkak të situatës së krijuar pas vërshimeve, anulohen takimet e planifikuara të Ministrit të Mbrojtjes, Armend Mehaj me qytetarë dhe të rinj e të reja për sot në komunat Deçan e Klinë, si dhe për nesër për komunat Obiliç dhe Mitrovicë.

Paraprakisht për këtë janë njoftuar dhe jemi akorduar edhe me autoritetet përkatëse të këtyre komunave.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img