12.9 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Situatë e rëndë në Zveçan: Nisen tri ambulanca, dëgjohen shpërthime

Ka eskaluar situata në Zveçan mes KFOR-it dhe protetuesve.

Krejt kjo nisi pasi forcat e KFOR-it nisën t’i largojnë protestuesit, shkruan lajmi.net.

Kjo shkaktoi irritimin e protestuesve që sulmuan pjesëtarët e KFOR-it me shok-bomba dhe gjësende tjera.

Siç raportohet, nga kjo përplasje ka edhe të lënduar.

Ndërkaq, janë publikuar pamjet kur tri auto-ambulanca shkojnë në vendin e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img