20.7 C
Pristina
Tuesday, August 3, 2021

Buy now

spot_img

Skenat porno në Big Brother nuk kanë të ndalur (FOTO +18)

Jo vetëm publiku, por edhe banorët e shtëpisë së Celebrity Big Brother në Angli janë të mërzitur.
Atga duan që të ndalen shfaqjet erotike të dy çifteve, Stephen Bear me Chloe Khan dhe Lewis Bloor me Marnie Simpson.
Tanimë skenat nudo në shtëpi janë normale dhe banorët e tjerë po komplotojnë që t’i nxjerrin të katërt jashtë shtëpisë.
Këtë herë ishte radha që çiftet të bënin seks në dush.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,882FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles