20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Skuadra e njohur bie nga liga, tifozët sulmojnë djalin e legjendës (VIDEO/FOTO)

Për të parën herë pas 23 viteve, skuadra e njohur suedeze, Helsingborg, nga sezoni i ardhshëm do të luaj në ligën e dytë .

Kjo është konfirmuar sot pas humbjes që pësoi në shtëpi nga Halmstads në ndeshjen e play-offit.
Helsingborg drejtohet nga ish lojtari i Celtikut dhe Barcelonës, Henrik Larsson, shkruan lajmi.net.
Rënia një ligë më poshtë, nuk iu pëlqej aspak tifozëve të Helsingborgut, që pas ndeshjes u futën në fushë dhe sulmuan të birin e Henrikit, Jordanit, që është pjesë e kësaj skuadre.
djsdksdkfifffi

Scenerna efter att Helsingborg förlora kvalmatchen mot Halmstad, och HIF-fansen hoppa på egna spelaren Jordan Larsson.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles