-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Sot do të mbahet konferenca përgatitore ndaj Thaçit, Veselit, Selimit dhe Krasniqit

Dhomat e Specializuara të Hagës bëjnë të ditur se sot do të mbahet konferenca përgatitore për gjykimin në çështjen Thaçi dhe të tjerët.

“Siç ishte paralajmëruar gjatë konferencës së fundit për ecurinë e çështjes, Trupi Gjykues II ka caktuar konferencën përgatitore për gjykimin në çështjen kundër Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Kadri Veselit dhe Jakup Krasniqit më 18 janar në ora 09:30”, thuhet në njoftimin e Speciales./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img