19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img
Array

Sot feston ditëlindjen një person i veçantë për Teuta Krasniqin (Foto)

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi sot shpreh urimet më të mira për një person të veçantë në jetën e saj.

Ajo në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi të vëllaut të saj Memlit, ku shihet se bashku me Tarën e Kaian,transmeton Gazeta Express.

Memli Krasniqi, vëllau i saj sot feston ditëlindjen.

E me këtë rast Teuta ka shkruar këtë urim:

‘Happy Birthday to the most amazing brother ever. Jam moter me fat dhe e bekuar qe te kam ty ne jete. Urime ditelindja, pac shendet dhe mbaresi ne cdo aspekt te jetes. Vazhdofsh me na bo krenar gjithmone. Daja, te duam shume, Tara, Kaia dhe Tuti’, kishte shkruar aktorja./Gazeta Express/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,957FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles