-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Sot lansohet pilot-projekti për lidhjen e qytetarit me adresë unike

Në Ministrinë e Punëve të Brendshme sot do të mbahet ceremonia e lansimit të Pilot-Projektit për Lidhjen e Qytetarit me Adresë Unike.

“Në këtë ceremoni do të marrin pjesë: ministri i  Punëve të Brendshme, z. Xhelal Sveçla, zëvendësministri i Ministrisë së Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, z. Hysen Durmishi,kryetari i Komunës së Mitrovicës, z. BedriHamza, kryetari i Komunës së Istogut, z. Ilir Fetahu, zëvendësambasadorii Gjermanisë në Kosovë, z. MatthiasConrad,  dhe Menaxheri i Zyrës së Bankës Botërore, Massimiliano Paolucci”, njofton Ministria e Punëve të Brendshme./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img