0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Sot luhet derbi i madh i basketbollit mes Pejës dhe Trepçës

Në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll, sot do të zhvllohet dy ndeshje.

Këto dy ndeshje janë të vlefshme për javën e 19-të.

Kryendeshja e sotme do të zhvillohet në Pejë mes Pejës dhe Trepçës.

Sfida në fjalë nis nga ora 17:00.

Kurse, në ndeshjen tjetër, kampioni në fuqi, Ylli përballet me Vëllaznimin.

Kjo ndeshje luhet nga ora 19:00./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img