20.8 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Sot mbahet manifestimi ‘Dita e Mërgimtarëve’ në Mitrovicë

Sot në Mitrovicë do të mbahet manifestimi kulturor tradicional “Dita e Mërgimtarëve”.
Gjatë këtij manifestimi, bashkatdhetarët me qëndrim jashtë atdheut, do të njoftohen shkurtimisht  për të arriturat në komunë dhe në vend nga kryetari i komunës, Agim Bahtiri, si dhe do të ketë aktivitete të shumta kulturore-artistike.
Manifestimi do të mbahet në Bajgorë të Shalës, duke filluar nga ora 12:00.
Ky manifestim është organizuar nga komuna e Mitrovicës dhe mbështetur nga Ministria e Diasporës.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img