-7.4 C
Pristina
Wednesday, January 26, 2022

Buy now

spot_img

Sot shënohet Dita Botërore e hepatitit

Ministria e Shëndetësisë në bashkëpunim me Organizatën Botërore të Shëndetësisë dhe Klinikën Infektive, me rastin e Ditës Botërore të hepatitit  organizon tryezë të rrumbullakët, me moton “Njihu me hepatitin – Vepro tani”.
Tryeza organizohet sot në hapësirat e Klinikës Infektive të Qendres Klinike Universitare të Kosovës, në Prishtinë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,136FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles