20.8 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Sportistët e Kosovës gati për ceremoninë në ‘Rio 2016’

Në fshatin olimpik të sportistëve në Rio ka entuziazëm të madh në prag të nisjes së Lojërave Olimpike
Atletët Musa Hajdari dhe Vijona Kryeziu, të cilët kanë thënë se po e presin me padurim ceremoninë. Ata janë shprehur krenarë për mundësinë e rrallë që të përfaqësojnë vendin në ngjarjen më të madhe sportive.
Të dy atletët kanë paralajmëruar se do të japin maksimumin në garat e tyre, të enjten dhe të premten.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img