-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Sportisti me prejardhje nga Kosova i artë në Rio 2016

Medalje të artë në Lojërat Olimpike ka fituar edhe Kroacia.
Këtë sukses e ka arritur qitësi Josip Glasnovic, i cili është me prejardhje nga Janjeva në Kosovë.
Duhet theksuar që në këtë vend jeton një pakicë kroate prej qindra vitesh, transmeton Zëri.

Glasnoviq është në moshën 33-vjeçare dhe i papunë.

RIOEC881IPV5X_768x432

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles