7.1 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Stadiumi ‘vërshohet’ nga shqiptarët në Bazel (VIDEO)

Kosova dhe Zvicra do të ballafaqohen sot në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “St. Jakob Park”, duke filluar nga ora 20:45.

Dyert e stadiumit tashmë janë hapur, teksa një numër i madh i shqiptarëve ua kanë mësyrë hyrjeve.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img