19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img

Sulmohen fizikisht dy zyrtarë policorë

Në fshatin Krushnicë e Poshtme të Suharekës, dy femra dhe dy meshkuj kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policorë të cilët kishin shkuar në shtëpinë e tyre për t’iu dorëzuar letër-thirrjet për tu paraqitur në stacionin policor për t’u intervistuar.

Si pasojë e këtij sulmi fizik, një polic zyrtar ka pësuar lëndime trupore, të dyshuarit gjithashtu kanë dëmtuar edhe veturën të Policisë së Kosovës, ka njoftuar policia. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,957FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles