0.8 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Sulmohet fizikisht më pas grabitet prishtinasi

Policia e Kosovës ka njoftuar se disa persona të panjohur kanë sulmuar fizikisht një person, ku kishin arritur t’a marrin kuletën.

Viktima raportohet qe ka pranuar tretmanë mjekësor.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë dhe është cilësuar si ‘Grabitje’

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy persona të panjohur e kanë sulmuar fizikisht dhe nga ai kanë arritur të marrin telefonin si dhe kuletën me dokumente personale dhe disa para. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e PK-së, përcjell IndeksOnline.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img