0.8 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Taksisti në hall me policët, thotë se i’a ngacmojn pasagjeret femra

Raste kur ngacmohen femrat në Kosovë janë të shumta, por ndodh në raste që edhe ata që kan për detyrë t’i parandalojnë këto ngacmime e bëjn të kundërtën.

Një taksist anonim ka treguar për gazeten Prishtina Press, se është në hall të madhë me policët e rinj të PK-së.

Ai tregoi se policët e statcionit nr.4 të jugut, për cdo natë që ai ka gjinin femër pasagjere në veturen e tij ku kryen punën si taksist, ndalohet nga disa policë të rinj dhe të njejtit fillojn të ngacmojn vajzat në veturën e tij.

Taksisti anonim për Prishtina Press tha se policët vazhdimisht i kërkojn atyre ndonjë numër telefoni ose emrin e perdoruesit që e posedojn ne aplikacionin “Snapchat”./PrishtinaPress/

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img