28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Talenti i Real Madridit i bashkohet Arbër Zenelit te Heerenveen (Foto)

Martin Odegaard pritet të huazohet në Holandë te Heerenveen

E përditshmja spanjolle Marca, raporton se talenti 18 vjeçari i Real Madridit, Martin Odegaard, pritet të huazohet te Heerenveen në Holandë, transmeton Gazeta Express.
Lojtari kishte oferta edhe nga disa klube nga Franca dhe Gjermania, por duket se ka zgjedhur skuadrën e Heerenveen.
Kujtojmë se në Heerenveen luan anësori i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli, i cili është startues i padiskutueshëm në klubin anglez. /Express/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles