11.6 C
Pristina
Monday, March 20, 2023

Buy now

spot_img

“Të dua” publikohet nga Bardhi

Artisti i njohur, Bardhi po vazhdon të jetë aktiv me projekt të reja muzikore.

Edhe së fundmi, rap-artisti nga Kumanova ka lansuar një tjetër këngë të re, të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip.

Projekti i radhës mban titullin “Të dua” që është prodhimi i produksionit “BSB Enertainment”.

Foto: Screenshot/YouTube

Ndërsa, puna për vizuelizimin e videoklipi që tashmë gjendet i publikuar në YouTube iu besua Gezim Hysenajt.

Padyshim që edhe ky projekt i ri i Bardhit do të mirëpritet nga ana e fansave të tij të shumtë.

Theksojmë që ky projekt vjen vetëm pak ditë pas atij me titullin “Malli” që u prit mirë nga publiku dhe deri më tani ka grumbulluar mbi dy milionë klikime.

Krahas këtyre projekteve, artisti mbetet i angazhuar edhe me mbrëmje muzikore si brenda trojeve shqiptare ashtu edhe në diasporë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img