21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Të famshmit që nuk e dinit se janë binjakë (Foto)

Vëllezërit dhe motrat e këtyre të famshmëve mund të mos jenë të njohur si ata, por të paktën ndajnë diçka të përbashkët: ADN-në.

Në një listë emrash dhe fotosh më poshtë do të njiheni me të famshmit të cilët në fakt janë binjakë. /GazetaExpress/

Këta janë ata:

1. Ashton Kutcher

2. Gisele Bundchen

3. Nicholas Brendon

4. Parker Posey

5. Scarlett Johansson

6. John Heder

7. Jill Jennessy

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles