19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img
Array

Telefoni i vetëm të cilin mund ta pastroni me shampon e sapun

Kompania japoneze, “Kyocera” e ka lansuar celularin e parë të cilin mund ta pastroni sikur vetveten.

Telefoni i quajtur “Rafre” lirisht mund të pastrohet me shampo dhe sapun pasi që është rezistend ndaj shkumës.Performancat e tij janë të mira pasi që ka bateri 3000 mAH, Android 7.0, Ram memorie 2GB dhe ekran 5 inch.

Rafre do të dal në shitje në mars të këtij viti ndërsa çmimi i tij ende nuk është bërë publik.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,957FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles