-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Tërmet i fuqishëm godet Tiranën, kështu reagojnë banorët brenda BBVA

Lëkundje të fuqishme tërmeti u regjistruan sot në mbrëmje në Shqipëri. Sipas EMSC, lëkundjet ishin në magnitudën 5.2 të shkallës Rihter.

Sipas raportimeve, lëkundjet u ndjenë në disa qytete si Tirana, Pogradeci, Lezha dhe Durrësi.

Tërmeti ka tronditur edhe banorët brenda shtëpisë së Big Brothër Vip Albania 2.

Ata, pas rënies së tërmetit kanë përqafuar njëri-tjetrit nga frika.

“U dëgjua shumë”, thotë Kristi.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img