-5.4 C
Pristina
Monday, January 24, 2022

Buy now

spot_img

Thaçi ia dorëzon Medaljen e Meritave, këngëtares Dua Lipa

Thaçi e ka çmuar lartë Lipën dhe ka vlerësuar suksesin e saj në skenën e muzikës ndërkombëtare.
Ai ia dorëzoi Medaljen Presidenciale të Meritave.
Këngëtarja kosovare është shprehur krenare që është shqiptare si dhe ka falënderuar Thaçin për këtë medalje.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,131FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles