17.7 C
Pristina
Tuesday, May 24, 2022

Buy now

spot_img

Thaçi: Nuk ka debat sonte mes meje dhe Ahmetit (Video)

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi para disa çasteve tha se nuk do të ketë debat në mes tij dhe Ali Ahmetit në TV21 në kuadër të emisioni Click Plus, shkruan Telegrafi Maqedoni.
Thaçi e cilësoi këtë si promovim të lejueshëm të emisionit dhe se realisht ky emision do të jetë promovim i platformave në emisione të ndara dhe jo duke u përballur me Ahmetin.
Më herë Televizioni 21 publikoi një video ku thuhej se sonte do të ketë debat në mes Ali Ahmetit dhe Menduh Thaçit.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles