-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Thaçi: Rikthimi i Majlindës me medalje në Kosovë, rikthim i shpresës dhe motiv për të rinjtë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se rikthimi në Kosovë i kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, është “rikthim i shpresës dhe motiv për të rinjtë tanë që të vazhdojnë ëndërrat e tyre”.
“Majlinda shkoi në Rio si kampione, e sonte u kthy në atdhe si një ndër yjet më të popullarizuara Olimpike”, ka shkruar Thaçi në faqen e tij zyrtare në Facebook.
“Majlinda erdhi e artë. Rikthimi i saj në Kosovë është rikthim i shpresës dhe motiv për të rinjtë tanë që të vazhdojnë ëndërrat e tyre”, ka shkruar presidenti në rrjetin social./PrishtinaPress.eu
 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles