19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img

Thaçi-Vuçiqit: Ti je njeri i dramave (Video)

Takimi ndërmjet Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrit Isa Mustafa, me homologët e tyre serbë, Tomisllav Nikoliq e Aleksandar Vuçiq, sapo ka filluar.

Mirëpo, tensionet në mes palës kosovare dhe asaj serbe nuk kanë të ndalur.

Në videon e publikuar para nisjes së takimit dëgjohet teksa presidenti i vendit, Hashim Thaçi i thotë kryeministrit serb Aleksandar Vuçiq se “ti je njeri i dramave”,shkruan lajmi.net.

Ndërsa, para se Vuçiq t’i përgjigjet ndërprehet nga shefja për politikë të jashtme e BE-së, Frederica Mogherini.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles