30.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

‘The Telegraph’ për Shqipërinë: Zbuloni sekretet e këtij vendi kaq të bukur!

Gazeta britanike Telegraph i ka dedikuar një reportazh të veçantë vendit tonë, duke dhënë edhe sugjerime për pushuesit e huajë.
Gazetarët John Stapleton dhe Lynn Faulds Woods, prezantues me emër në Britani dhe fitues të disa çmimeve gazetareske kanë kryer një udhëtim dyditor në vendin tonë.
“Zbuloni sekretet e këtij vendi kaq të bukur por jo shumë të vizituar të Ballkanit”, shkruajnë në hyrje gazetarët britanikë.  Ata më tej bëjnë një përshkrim të detajuar të Shqipërisë dhe arsyer përse duhet vizituar.
Ata sugjerojnë vizita në Alpe, Syri i Kaltër, rivierën shqiptare dhe disa prej kalave historike.
http://www.telegraph.co.uk/travel/tours/telegraph-tours/albania-with-special-guest-john-stapleton/#

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,361FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles