21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Theret me thikë një nxënës në Prishtinë

Policia njofton se një i mitur në Prishtinë për shkaqe të panjohura duke u kthyer nga shkolla është sulmuar fizikisht nga disa të dyshuar të panjohur

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 17:30 në rrugën “Emin Duraku” në Prishtinë.

Sipas Policisë, si pasojë e sulmit i njëjti ka pësuar lëndime trupore nga një mjet i prehtë-thikë që dyshohet të jetë përdorur nga njëri prej të dyshuarve.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKUK Prishtinë dhe më pas është liruar.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles