20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Tifozët e Interit i bëjnë një dhuratë interesante Acerbit

Tifozët e Interit i dhanë Francesco Acerbit një dhuratë të veçantë për “ta ndihmuar” atë në përballjen që do të ketë me Erling Haalandin.

Interi dhe Manchester City do të takohen në finalen e Ligës së Kampionëve, më 10 qershor.

Acerbi duket që të do të jetë ai që do të ngarkohet me detyrën për të ruajtur Haalandin, i cili po kalon formë të jashtëzakonshme me “Qytetarët” këtë sezon.

Duke e pasur parasysh këtë, tifozët e Interit ndaluan 35-vjeçarin që ishte me makinë dhe i dhanë atij një rrjetë peshkimi.

Acerbi e pranoi me kënaqësi si një “shenjë të fatit”.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img