18.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Buy now

spot_img

Totaj: Projekti i nisur në kohën e PDK-së as pas katër vitesh Haskuka e VV nuk ka arrit me kry

Kandidati i PDK-së për Kryetar të Prizren Shaqir Totaj po vazhdon akuzat ndaj Mytahir Haskukes në Prizren!

Totaj në një postim në Facebook tha se “Projekti i nisur në kohën e PDK-së “Zona Ekonomike” as pas katër vitesh Haskuka e VV nuk ka arrit me kry Ka largu cdo partner koalicioni, ka akuzu e fy cdo parti politike dhe sot për dështimet e veta po e fajeson opozitën”

Ja postimi i tij: 

Projekti i nisur në kohën e PDK-së “Zona Ekonomike” as pas katër vitesh Haskuka e VV nuk ka arrit me kry.

Ka largu cdo partner koalicioni, ka akuzu e fy cdo parti politike dhe sot për dështimet e veta po e fajeson opozitën.

Ky turist, i kapur që i shërben intetesave të ngushta para se të akuzoj e kërkoj llogari nga opozita – duhet të jap llogari e përgjegjësi para qyetareve të Prizrenit. 

Degradimi e abuzimi janë sinonimet e VV dhe Haskukës

#MytaIK

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,954FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles