17.7 C
Pristina
Tuesday, May 24, 2022

Buy now

spot_img

Trajneri i ‘ri’ i Interit largon katër futbollistë, transferon dy mbrojtës

Stefano Pioli pritet të jetë trajner i ri i skuadrës së madhe italiane, Inter

Drejtuesit e Interit gjatë ditës së sotme prite të emërojnë italianin Stefano Pioli si trajner të skuadrës së parë.
Pioli që në fillim pritet të bëjë disa ndryshime në formacion, pasi kërkon dy mbrojtës dhe dëshiron të largojë katër futbollistë të tjerë.
Ai dëshiron që të transferojë një mbrojtës të krahut Matteo Darmian të Manchester Unitedit ose Aleix Vidal të Barcelonës dhe një qendërmbrojtës Acerbin e Sassuolos ose Lindholfin e Benficas.
Në anën tjetër, Pioli do të largojë Marcelo Brozevicin, Stevan Joveticini, Felipe Melon dhe Biabianyn.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles