28.9 C
Pristina
Monday, August 2, 2021

Buy now

spot_img

Tronditet Reali, ylli i skuadrës mungon një muaj (Foto)

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridi, ka marrë një lajm të keq

E përditshmja sportive madrilene, AS, ka njoftuar se Raphaël Varane do të mungoj rreth një muaj. Francezi ka lënduar këmbën e majtë në fitoren e Real Madridit ndaj Alavesit.

Kështu, Varane nuk do të luajë ndaj Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve si dhe ndaj Barcelonës në El Clasico.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,880FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles