-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Tuna me Ermal Mamaqin, jashtë kontrollit (Foto)

Moderatori televiziv Ermal Mamaqi dhe këngëtarja nga Maqedonia, Tuna Sejdiu ishin ftuar për të performuar çift në club-in veror “Cocorico Cocorico Beach” në Vlorë.

Momenti kulminant ishte kur Ermali ngriti peshë Tunën, skenë që tërhoqi vëmendjen e pushuesve që kishin zgjedhur të konsumonin një gotë alkool e të argëtohen në club-in ku performuan artistët. Duket se kjo mënyrë sjelljeje në publik është bërë zakon tani për Tunën, e cila edhe pse nuk pranoi se ka një histori dashurie me Ylli Limanin, nuk përmbahet në sjelljet erotike me 21 vjeçarin nga Prishtina.

31 vjeçarja po përflitet për marrëdhënie të re me Limanin, pak muaj pas ndarjes nga reperi Cozman, me të cilin pati një lidhje të fuqishme, që u shoqërua edhe me bashkëpunime të suksesshme.
Ndërkohë Ermal Mamaqi pas largimit nga “Digitalb”, ku moderonte emisionin “6 ditë pa Ermalin” po përgatitet për emisionin e ri që do të nisë këtë sezon në “Tv Klan”. Ai u ka kërkuar ndjekësve në rrjetet sociale ide për titullin e emisionit të ri.

tuna 1 tuna 2

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles