16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Tuna para dhe pas operacioneve plastike (FOTO)

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, sot është kthyer në fenomen mediatik. Ndarja me Cozman, një shtatzëni e stisur, e shumë lajme të tjera e kanë kthyer Tunën në personin më të diskutuar mediatik në faqet rozë.
Së fundmi në rrjetet sociale janë duke qarkulluar edhe fotografi të Tunës, para dhe pas operacioneve plastike.
Këngëtarja vet ka pranuar në emision e Ermal Mamaqit që ka ndërhyrje kirurgjike në fytyrën e saj.
12234454545

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles