0.5 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Tuna po martohet për herë të tretë?

Këngëtarja e mirënjohur Tuna, ka zbuluar se është në përzgjedhje të vellos së tretë.

Përmes një InstaStory ajo ka postuar një video nga atelia e dizajnerit, Valdrin Sahiti.

“Nkonsult  te ky shoku jon ma i talentumi për vellon e tretë”, ka shkruar ajo teksa po i shfaqte vellot e mrekullueshme.

Se a do të kemi një dasmë të tretë nga këngëtarja mbetet të shihet.

Kujtojmë se, martesa e parë e saj ka qenë me Rilind Rekën, dasma e të cilëve bëri shumë bujë për luksin, por që u ndanë.

Shkuan pak vite,  Tuna bëri publike lidhjen me reperin Cozman, të cilët lanë superhitin “Fenix”, në vitin 2013.

E kur kjo lidhje përfundoi, Tuna sërish bëri zhurmë me lidhjen e saj të re me Patris Berishën, vëllain e këngëtarit Robert Berisha.

Kështu nga martesa e tyre dyshja kanë edhe dy djem, Tiani dhe Zeni, por, edhe martesa e dytë asaj i dështoi pasi ka larguar mbiemrin e tij kohë më parë nga Instagrami dhe po ashtu Tianit ia ka ndërruar, duke ia vendosur mbiemrin e saj të vajzërisë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img