17.7 C
Pristina
Wednesday, May 25, 2022

Buy now

spot_img

Ujkani i frikësohet Turqisë

Samir Ujkani ka frikë nga Turqia

Kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Samir Ujkani, në konferencën për media para ndeshjes me Turqinë, ka lavdëruar kundërshtarët, duke thënë se kanë një skuadër të fuqishme.
Por, ai thotë se Kosova nuk duhet të mendojë për këtë, por të tentojë të bëjë lojën e saj.
“Turqia është njëra ndër ekipet më të forta në grup. Ajo e dëshiron shumë fitoren sepse ka edhe krizë te rezultateve, por ne duhet të kemi kujdes dhe ta zhvillojmë lojën tonë”, ka thënë Ujkani.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles